SEVGİLİ
ROVINNS
DOSTLARI

       Doğayı hissedin, her anın tadını çıkarın. Yeni 2024 ROVINNS GAIA, seyahatleriniz için en yüksek kaliteyi sizlere sunuyor. Nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Sizi hiçbir şeyden mahrum bırakmayan şık, rahat bir yaşam ambiyansı ile ihtiyaçlarınızı karşılayan işlevsel yerleşim planları. ROVINNS’in yenilikçi gücünü yansıtan modelimizi keşfedin. Bu modelle büyülü anlar yaşayacak ve ömür boyu sürecek eşsiz anılar biriktirmeye başlayacaksınız.


Sevgiler
ROVINNS

Neden ROVINNS Gaia

Güvenli

Şirketimizin en önem verdiği konu siz kullanıcılarımızın güvenliğidir. Bu nedenle sizlere Knott mühendisleri ile, kendi gövde dinamiğimize göre tasarladığımız tek parça şasimiz ile güvenli bir sürüş deneyimi sunuyoruz.

Detaylara git

Konforlu

Karavanımızı Avrupa’nın en iyi üreticilerinin ürünleri ile konforunuzu ön planda tuttuğumuz yerleşim planımızla birleştirerek konaklamanızı maksimum konfora ulaştırıyoruz.

Sizler tatiliniz keyfini çıkartırken, kullanmış olduğumuz malzeme ve ürünlerle konaklamanızdan kesintisiz keyif almanızı sağlıyoruz.

Yenilikçi

Monoblok gövde yapısı ile Gaia, sızdırmazlık, izolasyon ve kolay onarım sağlarken Avrupa’da üçüncü Türkiye’de ise arka yükleme ve seyir kapısı ile sınıfında tektir.

Benzersiz tasarımı ile Gaia çok uzaklardan kolaylıkla kendisini fark ettirir.

Kaliteli

Yalnızca kullandığımız ürünlerle değil, aynı zamanda işçilikte göstermiş olduğumuz titizlikle Avrupa standartlarında kaliteli üretimler yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçin!

İletişim

İş Ortaklarımız

Karavan ürünleri üretiminde kendisinin dünyada ispatlamış Avrupa’nın en büyük firmalarıyla çalışmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Genel Müdür / Şirket Kurucusu

Ö. Korhan ŞİMŞEK

Misyon

Karavan tasarlamaktan çok daha fazlasını sunmayı amaçlayan Rovinns, yeni ve unutulmaz deneyimler sunmayı hedefliyor. İnovatif yapısı ve tecrübeli ekibi
ile 500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde yılda 60 karavan üretebilmektedir.

Vizyon

Sürekli gelişim hedefimiz doğrultusunda Türkiye’de katma değer oluşturarak faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kalite, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik ilkemizle yürütmek. Tüm dünyada sürdürülebilir değer yaratmaktır.