Rovinns ile Dünya Senin !

A title

Image Box text

Doğada olmanın tadını çıkarın

Modern hayatın stresinden kaçmak istiyorsan, özgürlüğün keyifli dünyasının kapılarını aç. Rovinns, tasarım ve konfordan ödün vermeden doğayı özgürce keşfetmen için sana hareket serbestliği ve minimalist bir yaşam alternatifi sunuyor.
Şimdi yeşil ve mavinin sonsuz enerjisiyle kucaklaş, çünkü Rovinns ile dünya senin!

Vizyon

 

Tüm dünyada marka olmak.

 

Çok çalışarak doğaya gönül veren insanların takdirini kazanmayı hedefledik. Kalitemiz ve tasarımımızla dünyada marka bilinirliğinizi yukarılara çıkarmayı hedefledik.

A title

Image Box text

Neden ROVINNS ?

 

Eşsiz ve yenilikçi

tasarım.

 

  • Yenilikçi

  • Güvenli

  • Rahat

  • Dayanıklı

 

 

 

Birlikte çalışmanın keyfini çıkarın,

 

İş Ortaklarımız

 

Büyük bir özenle seçtiğimiz iş ortaklarımız tarafından üretilen kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerle karavanlarımızı zenginleştiriyoruz.

Monoblok gövde

Rovinns Gaia çekme karavan, monoblok olarak üretilmektedir. Monoblok karavan gövdesi uzun bir dayanım ömrüne sahiptir. Ayrıca her hangi bir hasar durumunda tamiratı kolaydır. 

Monoblok gövdenin bir diğer avantajı da yüksek sızdırmazlık özelliğinin olması. Klasik üretim karavanlar yoğun kar ve yağmura maruz kaldığında ek yerlerinden su sızdırırken, Rovinns Gaia çekme karavan monoblok gövdesi ile sızdırma yapmaz.

Monoblok karavan gövdesi her türlü iklim koşulunda yüksek yalıtım sunduğu için soğuk havalarda ısı kaybının minimum , sıcak havalarda da serin bir ortam oluşmasını sağlar.      

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Geniş ve ferah kullanım alanı

Rovinns tasarım ekibinin ar-ge çalışmaları sonucunda karavanın boyutlarına oranla ferah bir yaşam alanı oluşturulmuştur. Rovinns Gaia çekme karavan, 3-4 kişinin rahatlıkla konaklayıp tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. 

Manzaranın Tadını Çıkarın

Rovins Gaia çekme karavan, kendi sınıfında fark yaratan arka kapı özelliği ile size manzaranın keyfini çıkarma şansı veriyor. Rovinns 395 çekme karavan içerisinde vakit geçirirken manzaradan ve doğadan kopmadan iç içe zaman geçirebilirsiniz.  

Kolay ve Zahmetsiz Yükleme

Rovinns Gaia’nın özel arka kapı sayesinde Motosiklet, Bisiklet, Sörf veya Kayak malzemelerinizi rahatlıkla yükleyip içerideki geniş alandan faydalanabilir daha eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. 

A title

Image Box text